Rüyada İzmarit Görmek

Yorum Yok -

Rüyada izmarit görmek, rüyayı gören kişinin bundan sonraki hayatında şuan olduğundan daha farklı bir yaşam geçireceğine delalet eder. Yani rüya sahibi rahat bir hayat içinde iken ve bir dediği iki olmuyor iken tam tersi bir ortama düşecek demektir. Artık sosyal açıdan aktif olmayan günler yaşayacak, birçok şeyden geri kalacak ve dolayısıyla hayatında bir gerileme olacak anlamına gelir. Kişi bu yeni dünyaya alışmakta büyük zorluk çekecek yoksulluğa alışmak onu çok zorlayacak demektir.

Rüyada sokağa izmarit atmak, kişinin yarını düşünmeden hareket etmesini, elindeki imkanları düzgün kullanamaması, fırsatları değerlendirememesine ve daha sonra bundan dolayı büyük pişmanlık yaşayacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibi elinde imkan varken bunun kıymetini bilmemiş ve şükretmemiş demektir. Kişi hep daha fazlasını istemiş, elindeki ile yetinmemiş anlamına gelmektedir. Fakat daha sonra eski günlerini arar olacak diye yorumlanır. Ayrıca bir diğer yorum da elimde varken elindekiler ile sürekli olarak övünmüş, etrafında imkanı olmayanları bu hareketleriyle üzmüş ve daha sonra onların konumuna düşmüş veya düşecek anlamına gelir.

Rüyada izmarit toplamak, kişinin maddi anlamda çok büyük zorluk içinde yaşadığını, ve bu durumdan dolayı etrafındakilerden utanacak hale geldiğine delalet eder. Ayrıca kişinin bir süre daha bu sıkıntılı dönemleri yaşayacağını, yaşamsal şartların iyileşmeyeceğini ama yine de Allah’a şükür etmesi gerektiğini anlatmaktadır.

Yorum Yap