Rüyada İntihara Kalkışmak

Yorum Yok -

Rüya sahibi yaşlılık günlerini iyi geçirecek bir kişidir. Gençlik dönemlerinde huzursuz olduğu birçok olaya tanıklık etmiştir. Rüyada intihara kalkışmak büyük bir aşka yelken açacağınızı gösterir. Büyük aşkın sonunda evlilik ve güzel bir aile kuracaksınız.

Rüyayı gören kişi sevdiği kimseden acı bir haber alabilir. Rüyada intihara kalkışmak felaketin habercisi olacağı gibi ruhsal sıkıntıyı da simgeler. Tanımadınız kişinin intihar etmesi ise çevrenizin hayatınızı olumsuz etkilediğini gösterir. Yaşam düzeniniz bir dönem karışacak ve kendinizi çıkmazların içinde bulacaksınız. Aile halkından biri hastalanabilir ya da onu kaybedebilirsiniz.

Yaşamınızda bir dönüm noktası oluşacak ve büyük kararlar alacaksınız. Hayatınız daha olumlu yönde gelişeceği gibi sıkıntılarınız sona erecek ve daha huzurlu günler sizle olacak. Yaşamınızla ilgili büyük kararlar alacak ve kendi hayatınıza güzel bir yön vereceksiniz. Bazı rüya yorumcularına göre hatanızın farkına varmadığınız için büyük pişmanlık yaşayacaksınız. Rüya sahibi şanslı olup kendisine sunulan nimetleri ve bereketi iyi şekilde değerlendirmeli.

Rüya sahibinin aile çevresinden birinin hastalanması söz konusu olabilir. Kötü bir haber yaşamınızı karıştıracak ve sizi üzecek. Maddi ve manevi olarak kötü duruma düşebilir veya sıkıntılarınız yüzünden ruhsal bunalım yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeli ve hayatınız için doğru adımlar atmalısınız. Bu dönemde özellikle doktorlara sık gidebilir ve bir dönem hastalıklarınızla mücadele edebilirsiniz.

Yorum Yap