Rüyada Erkek Bebeğinin Öldüğünü Görmek

Yorum Yok -

Ömür boyu sürecek bir pişmanlık ya da rüya sahibinin içinde bulunduğu kötü durumu gösterir. Rüyada erkek bebeğinin öldüğünü görmek bir bakıma rüya sahibi için olumsuzlukları da işaret eder. Aile içinde büyük yıkımlar olabilir ya da kötü bir durum neticesinde aile bireyleri birbirleriyle küsebilir. İflas veya ciddi mal kayıpları da yaşanabilir. Kişinin hayalleri sona ereceği gibi umutsuz bir dönem içine de girebilir. Psikolojik olarak ciddi rahatsızlıkları da haberdar eder.

Rüya sahibi sorumluluklarını umursamadığı için ciddi kayıplar içine düşecektir. Kendi başına hareket edemediği gibi devamlı başkalarının aklı ile hareket eden ve yanlış kararlar alan birisidir. Elindekilerin kıymetini bilmez ve hayatı pişmanlık içinde geçer. Ailesi ve çevresinden uzaklaşabilir bu durum ise onu daha çok yalnızlığa iter.

Rüyayı gören kişi için hayırlı olup çevresiyle arasına düzelteceğine işaret eder. Sevindirici önemli gelişmeler içinde olacak bu iş hayatı ile birlikte aile hayatını da etkileyecektir. Sorunları çözüme kavuşacağı gibi iş ortaklıklarında da ilerleme kaydedecektir. Bir dönem sıkıntı içinde olan kişiyi güzel haberler bekliyor ve bu haberler neticesinde istediği dileklerine kavuşuyor. Hayalleri yok olan kişiler için bu rüya hayırlıdır. Bir zaman sonra dileklerine kavuşacağına işaret eder. Rüyada ağlama özellikle hayra yorumlanır ve rüyayı gören kişi için güzel mutluluk verir.

Yorum Yap