Rüyada Elinde Kur’an Görmek

Yorum Yok -

Rüya sahibi için çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada elinde kur’an görmek kişinin sağlığa kavuşacağına ya da borçları varsa borçlarından kurtulacağına işaret eder. İstediği dilekleri gerçekleştirecek ve kısa süre içinde büyük mevkiye gelecektir. Ailesine helal lokma yedirecek olan rüya sahibinin hayatında hep helal kazanç olacak ve rızık kapısı açılacak.

Rüya sahibi sadece bu dünyayı değil ahreti de düşünen bir kimsedir. Çevresine de ışık yayan ve bilgileri ile çevresini aydınlatan saygı değer birisidir. Dünya nimetlerini iyi değerlendirir ve doğru yatırımlar yapar. Haysiyetli ve kişilik sahibi olan rüya sahibini çevresi de takdir eder. Kişinin hayatında olumsuz giden durumlar olsa dahi manevi gücü ona destek verecek ve sıkıntılarından da kurtulacaktır.

Rüya sahibi hayırlı işler yapan ve kazancını helal işlerden kazanan biridir. Rüya sahibi dualarını eden biri ve hak yolunda doğruluktan ayrılmayan kişidir. Muhterem bir insan olup çevresi tarafından saygı gören bir kişilik yapısına sahiptir. Dara düşmeyecek ve her zaman kazancını ailesi ve sevdikleriyle de paylaşacaktır.

Rüya sahibi dini emirlere dikkat eden ve saygılı bir kişilik yapısına sahip biridir. Hayatı boyunca rızık içinde yaşayacak ve sevdikleriyle de bu rızkı paylaşacaktır. İnanç sahibi bir kişilik olup, hayatını hep doğru yolda idame ettiren bir vasfa sahiptir.

Yorum Yap