Rüyada Ellemek

Yorum Yok -

Rüya sahibi gıybet içinde olup, başkalarının işine de karıştığını gösterir. Rüyada ellemek bir bakıma rüya sahibini zor duruma düşürecek durumlarda bulunacağına da işaret eder. Harama el sürebilir ya da haksız yolla para kazanabilir. Bazı durumlar yüzünden af dilemesi gerektiğini gösteren ve işaret veren bir rüyadır. Yanlış arkadaşlık seçimi yüzünden hayatı zorlaşacağı gibi çevre tarafından onay almayacak işlere de girişebilir.

Rüya sahibi mahkemelik bir durum içine girebilir. Hakaret veya tazminat davası yüzünden iftiraya da uğrayabilir. Güvendiği kimselerden zarar görebileceği gibi iş yerinde de ikaz alabilir. Rüya sahibi hayatına dikkat etmeli ve uyarıları dikkate almalıdır.

Rüya sahibi güzel ve hayırlı bir olaya tanık olacak ve hayatı sürprizler içinde gelişecektir. Rüya sahibi eğer iş arıyorsa yakın bir zaman içinde hayırlı bir iş yerinde çalışacak ve kendi durumunu düzene koyacaktır. Yeni iş ortaklıkları ya da ticari hayatta ise yeni iş teklifleri içinde olacağı bir döneme girecek olan rüya sahibini çok olumlu gelişmeler bekliyor.

Rüya sahibi bencil davranışları yüzünden tepki toplamakta ve arkadaş çevresi tarafından da dışlanmakta. Hareketlerini düzene koymasını gerektiren ve işaret verici bir rüyadır. Kendisine aşırı düşkün olan rüya sahibi yalnız kalacağı dönem içine girecektir. Kişinin kendini tartması ve düzen içine girmesini gerektiren önemli bir rüyadır.

Yorum Yap