Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Yorum Yok -

Kişi rüyasında bebek doğurduğunu görüyorsa bu sıkıntı ve hastalıklarından kurtulmaya, ferahlığa erişip rızkının artacağına dalalettir. Bebek doğurduğuna dair görülen rüyalar genel manada iyiye yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi kadın ise ve doğurduğu bebek erkek ise hayatında bir kız çocuk olacağına, eğer kız bebek görmüş ise erkek evlada sahip olacağı şeklinde yorumlanır. Kız bebek görmek sıkıntı ve dertten kurtulmaya işaret ederken erkek bebek görmek zor günlerin geleceğine dair yorumlanmaktadır. Rüyasında doğum yaptığını gören kadın bir hastalıktan dert yanıyorsa o hastalığının iyileşeceğine veya evini taşıyacağına işaret eder.

Rüya gören kişi dostlarından uzaklaşacaktır. Sadece hamile olduğunu görmek üzüntü anlamına gelirken doğuran kadın ise üzüntülerden kurtulma manasında yorumlanır. Eğer rüyayı gören kimse evli ise hastalıklara yakalanabileceğine, bekar bir kimse ise sevinçli günlere yorumlanır.

Rüyada bir kadının bebek doğurduğunu görmek borçlardan kurtulmaya ve rahatlamaya yorulur. Eğer fakir olan biri doğurduğunu görürse zenginlik ve feraha erişeceğine, eğer zengin biri görmüş ise fakirleşeceğine işaret eder. Eğer rüyayı gören kimse ticaret ile uğraşmakta ise mal kaybı ve fakirleşmeye yorulur.

Bazılarına göre ise doğurduğunu gören kişi kötü bazı huylara sahip olan eşinden kurtulacağına yorar. Şayet bir kadın hamile olmadan bebek doğurduğunu görüyorsa kocasının zengin biri olacağına yorumlanır. Kişinin doğurduğu erkek bebek hemen konuşursa bu durum selamete yorulur. Bazı kişilerce bu durum vefat haberiyle bağdaşmaktadır. Kız bebeğin konuşması ise gerçek hayatta bir çocuk olacağına dalalettir.

Yorum Yap