Rüyada Erkek Kuzen Görmek

Yorum Yok -

Rüya tabircileri tarafından rüyada erkek kuzen görmenin manası hayırlı bir anne ya da baba veya aile reisi olacağına işaret olarak yorumlanır. Rüyasında erkek kuzenini görüyorsa bu kişi ve bu kuzenini seviyor ise güzel haberlerin tez zamanda alınacağına, beklenmedik bir yer ve zamanda kendisi lehine menfaat elde edileceğine işaret eder.

Kişi rüyasında erkek kuzeni ile yemek yediğini görüyorsa bu kısa zamanda çok güzel bir haber alacağına dalalettir. Bu aynı zamanda bir iş başvurusu yapmış ise işe alınacağına ve işinde hızla yükseleceğine işaret eder. Kişi rüyasında erkek kuzeninin de olduğu bir aile yemeğinde ise bu beklenmedik bir mirasa, mala, ailesi ve kendini rahat bir şekilde geçindirebilecek işe girmesine, öğrenci ise derslerinde başarılı olacağına işaret eder.

Kişi rüyasında erkek kuzeni ile birlikte hayır işliyor ise rüya sahibinin sevdiği bir insanın işe girmesi ya da durumunu düzelteceğine yorulur. Kişi kuzeniyle beraber fakirlere veya çocuklara yardım ettiğini görüyor ise bu da hayır olarak yorumlanır.

Bu durum rüya sahibinin güçlüklerle boğuşacağına ama yardım ettiği kişiler tarafından bu zorluklardan kurtarılacağına işaret eder. Maddi manada rahatlayacağına sonrasında ise akraba ve arkadaş çevresinde saygın biri olarak gösterileceğine işaret eder. Bu kişi yakın zamanda rahatlayarak ailesi ile birlikte mutlu olacağına işaret eder.

Yorum Yap