Rüyada Elma Yemek

Yorum Yok -

Kısmet, şans ve bereket ile yorumlanır. Rüyada elma yemek rüya sahibinin karşısına çıkacak fırsatları iyi değerlendireceğini de gösterir. Karlı yatırımlara girecek olan rüya sahibi yeni iş kapıları da bulacaktır. Helal yoldan kazandığı rızkı aile bireyleri ile paylaşacak kişi ile temsil edilir. Rüya sahibi verimli bir dönemde olup her konuda başarılı işlere girişecek ve kazançlı çıkacaktır.

Rüya sahibinin uzun zamandan beri kurduğu hayalleri var ve bu hayallere de kısa sürede kavuşacaktır. Hayalini kurduğu bir iş ya da gayrimenkul olabilir. İstediğine kavuşacak ve kısa süre içinde bolluğa kavuşacaktır. Uzun zamandır biriktirdiği parasıyla büyük bir işe girişebilir ya da sevdiği bir evi de alabilir.

Rüya sahibi bazı sağlık sorunlarıyla uğraşacak ve bir dönem sorunları yüzünden işlerini aksatacaktır. Rüyayı gören kişinin sosyal hayatı biteceği gibi kendisini bir dönem eve de kapatacaktır. Çevresinde samimi olmayan kişiler vardır ve bu kişiler rüya sahibi için tehlike arz etmektedir.

Rüya sahibi için hayırlı bir rüya olup kısa süre içinde durumunu toparlayacağına ve rızık kapılarının açılacağına işaret eder. Aile içinde huzuru bulacak ve kısa zaman içinde sorunlarından da kurtulacaktır. Bu rüya bir bakıma tez zaman içinde güzel bir haber alınacağına ve o haber neticesinde işlerini yola koyacağına da işaret eder.

Yorum Yap