Rüyada Domuz Eti Yemek

Yorum Yok -

Hayırlı rüyalardan değildir. Rüyada domuz eti yemek rüya sahibinin normal zamanlarda yapmayacağı ancak bu dönem içerisinde gaflete düşerek, harama el uzatacağı, günah işleyeceği rivayet edilir. Bu rüyayı gören kimsenin atacağı her adımda bir kez daha düşünmesi onun yararına olacaktır.

Hayırla tabir edilmeyen rüyalardandır. Rüya sahibinin kendi itibarını, kendisinin zedeleyeceğine işaret eder. Hem meslek hayatı hem de özel hayatında bu durumdan ötürü sıkıntılar çıkacağı tabir edilir.

Hayra yorulan rüyalardandır. Rüyada çiğ tavuk eti yediğini gören kimsenin hanesine mutluluk, meslek hayatına başarı geleceği rivayet edilir. Kişisel dertlerinin de hanedeki fertler tarafından çözümleneceği işaret edilmiştir.

Genel anlamda rüyada ekmek yemek, rüya sahibinin mütevazi ve hoşgörülü bir kimse olduğunu, aza kanaat eden ve bununla huzurlu olabilen bir kişi olduğunu rivayet eder. Huzur ve refah da bu tok gözlülük ile kendisini bulacaktır.

Rüya sahibinin bir anlık boşluk ile hatalar yapacağı ve çevresindeki bazı kişilerin hayatını kötü yönde etkileyeceği rivayet edilir. Başka bir tabire göre hırsızlık gibi bir mevzu ile haram mala el uzatılacağını ifade eder. Böyle bir rüyayı gören kimsenin daha dikkatli olarak harama el uzatmaması, ibadet etmesi gerekir.

Hayırlı rüyalardandır. Rüya sahibinin meslek ahlakından ötürü çevresindeki insanların takdirini kazandığı bu rüya ile kişiye müjdelenmiştir. Çalışkanlığı ve kendisinden üst düzey kişilerin ondan memnuniyetlerini bildirmelerinden ötürü terfi alacağı rivayet edilir.

Yorum Yap