Rüyada Dönerci Görmek

Yorum Yok -

Ekonomik anlamda kazanca işaret eder. Rüyada dönerci görmek kişinin talihli bir döneme gireceğine, maddi açıdan refaha ereceğine ve bu maddi refahın kişinin ruhsal sağlığına da iyi geleceğine delalettir.

Harama göz dikmeye delalettir. Eğer rüyanızda döner yediğinizi gördüyseniz, bu dönemde ibadetlerinizi eksiksiz yapmaya özen gösterebilirsiniz ve böylece maneviyatınızı güçlendirmiş olursunuz. Allah’ın yardımı ve desteği ile günaha bulaşmaktan kurtulabilirsiniz.

Hayırla tabir edilen rüyalardandır. Rüyasında kebap yediğini gören kimse, rüyasının ferah olduğunu düşünüyorsa özellikle ev hayatının keyifli geçeceği bir döneme gireceği rivayet edilir. Kasvetli bir rüyada kebap yiyen kişinin çetin şartlar altında geçinmeye çalışacağı tabir edilir.

Rüyasında kebap yaptığını gören kimsenin bir süreliğine çevresindeki kimselere dikkat etmesi gerekebilir çünkü bu rüya kötü niyetli kimselerin laf taşımasına ve hatta iftiraya uğramasına alamet olarak kabul edilir.

Rüya sahibinin çalışkan biri olduğunu müjdeleyen bir rüyadır. Rüyada şiş kebap görmek zor bir hayata sahip olan kişinin bileğinin hakkıyla ekmeğini kazandığına ve harama göz dikmediğine delalettir. Rüya sahibinin hayırlı bir kimse olduğunu da işaret eder.

Hayırlı rüyalardandır ve rüya sahibinin aklında yer eden bir projenin hayata geçirileceğine ve bu sürecin hiç zorluk yaşanmadan atlatılacağına delalettir. Kişinin hayatında artık huzur bulacağı ve sorunlarla boğuşmaktansa yaşamını düzenlemeye çalışacağı, iyi noktalara geleceği rivayet edilir.

Yorum Yap