Rüyada Yer Sofrası Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yer sofrası görmek; aile, geçim, sağlık, cömertlik, bereket, refah ve sevinç kelimeleri ile anlamlandırılır. Rüyada görülen yer sofrası sofranın konumu, boş ya da dolu oluşu, yemeklerin türü veyahut da sofranın kalabalık oluşuna göre farklı anlamlara gelebilir. Bu neden ile her bir detaya karşılık gelen anlama bakılarak yorumlanmalıdır.

Rüyada yer sofrası görmek; genel olarak nimete, bir davete veya davete icabet etmeye, eli açık kimseye, rızka ve rahata işaret eder. Rüyasında kalabalık bir yer sofrası gören kişi sevinecek, hayır ve iyiliklerde bulunacak ve de neşesi, keyfi yerinde olacaktır yorumu yapılır. Fakir kimse için bu rüya rızkının bereketinin çoğalacağına, varlıklı kimse için ise zekâtını, sadakasını vermesi gerektiğine rivayet eder.

Rüyada hazırlanan yer sofrası; cömert kimse tarafından bir davet vermeye, dostlar ve yakınlar ile bir paylaşıma işaret eder. Sofradaki yemeklerin çokluğuna göre dostlukların güzelliği, hoş sohbeti, azlığı nispetinde ise vasatlığı ile yorulur. Bu rüya bekâr insanlar için ise çok hayırlı ve bereketli bir evlilik hayatı ile de yorumlanır.

Rüyada yer sofrası kurmanın tersi olarak rüyada yer sofrası kaldırdığını görmek; ganimetin, rızkın bitmesi, azalması anlamına gelir.

Rüyada sofra bezi yolculuk ile başka bir şehir veya ülkeye seyahat etmeye yorumlanır. Rüyada görülen sofra bezinin temizliği ve genişliği nispetinde bu yolculuktan bol rızık ve iyi haberler ile dönüleceğine işaret sayılır.

Yorum Yap