Rüyada Yeşil Giymek

Yorum Yok -

Rüyada yeşil giymek, rüyayı gören kişinin rüyası çok hayırlı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada yeşil kıyafet giydiğinin gören kimsenin bütün sıkıntı ve üzüntülerinin geçmişte kalacağına, ferah ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, edilen tövbelerin ve duaların kabul olacağına, kısmetinin açılacağına, çok hayırlı kimseler ile ahbaplık edeceğine, dini açıdan oldukça ileri bir seviyeye gelmeye ve dünyada ve ahrette huzura ereceğine delalettir.

Rüyada yeşil renk görmek, rüyayı gören kişinin bütün hayallerine kavuşacağına, isteklerinin tek tek gerçekleşeceğine, kısmetinin açılacağına, rızkının bollaşacağına, huzurlu bir ömür süreceğine, sıkıntılı, üzüntülü ve mutsuz yaşantısını geride bırakarak mutluluğu yakalayacağına, manevi açıdan da oldukça ferahlamaya, dini bilgiler konusunda oldukça ilerlemeye, dini vecibelerini yerine getirerek Allah katında hayırlı işler yapmaya ve Allah rızası üzerine yaşamaya delalettir.

Rüyada koyu yeşil elbise görmek, rüyayı gören kişinin dini yükümlülüklerini kusursuz şekilde yerine getiren, Allah rızasını gözeterek yaşayan, İslamiyet’i çok önemseyen ve bu konuda ilim sahibi olmak için sürekli çalışan bir kimse olduğu rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kimsenin aynı zamanda ahlaklı, yufka yürekli ve dini mertebesi yüksek bikrimse olduğu manasına da gelmektedir.

Rüyada yeşil elbise dikmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında ve hanesinde ciddi manada mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, tüm sorunlarını çözeceğine ve sıkıntıları geride bırakacağına delalettir.

Yorum Yap