Rüyada Yılandan Kaçmak

Yorum Yok -

Rüyada yılandan kaçmak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda işinde yükseleceğine ve elde edeceği başarılara delalet eder. Rüyayı gören kişinin makam sahibi olacağına, ticaret ile uğraşan bir kimse ise kazançlarının artacağına, elde edeceği büyük gelire delalet eder. Rüyayı gören kişinin gizli bir düşmanının olduğuna da tabir edilen bu rüya düşmanına galip geleceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kötülüklerden kurtulacağına ve rahatta ereceğine delalet eder.

Rüyada yılan görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bunan hilekâr ve düşmanlık yapan bir kimsenin bulunduğuna delalet eder. Rüyada yılan görmek ikaz niteliğinde olan bir rüya olup, rüyayı gören kişinin etrafında bulunana kişilere dikkat etmesi gerektiğine delalet eder. Rüyada görülen yılanının büyüklüğüne göre düşmanın gücünü de anlaşılabileceğine tabir edilir.

Rüyada yılan ile kavga ettiğini görmek, rüyayı gören kişi kavga sonucunda yenerse gerçek yaşamda da düşmanına karşı galip olacağına delalet eder. Rüyada görülen yılan kazanıyor ise kendini gizleyen bir düşmandan zarar görecek olmaya tabir ediliyor.

Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin düşmanlarının hileli oyunlarına gelmeyeceğine, onların oyunlarını pazara çıkaracağına ve galip olacağına delalet eder. Rüyada görülen yılanın durumuna göre gücü anlaşılıyor ve zararlı olup olmadığı anlaşılabiliyor. Rüyada küçük yılan görmek, zayıf bir düşmanı ifade eder. Beyaz yılan ise güçsüz ve zararsız kimseye delalet eder.

Yorum Yap