Rüyada Yakınlaşmak

Yorum Yok -

Rüyada yakınlaşmak rüya sahibinin çok kıymet ver değer verdiği bir kimseyle ilgili kötü haberler alacağına, kişinin bu haberler karşısında büyük bir hüzün yaşayacağına, bu durumun iş hayatına yansıması ile birlikte üzerinde çalıştığı tüm projelerin olumsuz sonuçlanacağına, verimsiz çalışması sebebiyle başarısız olacağına ve iş hayatındaki bu durumların maddi durumunu ve gelirini de etkileyeceğine sonunda rüya sahibinin çok mutsuz olacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada yakınlaştığını görmek kişinin kendisine dert getirecek kişilerle tanışacağına, bir takım olumsuzlukların yaşanacağına, tartışmaların ve sorunların rüya sahibinin peşini bırakmayacağına tabir edilir. Ayrıca bu rüya kişinin maddi açıdan zor günler geçireceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada erkekle yakınlaşmak çalışma hayatındaki sorunlara işaret eder ve kişinin her daim yapmak istediği bir işin istediği gibi sonuçlanmayacağına, büyük hayal kırıklığı yaşayacağına, aile bireyleri ile girilecek tartışmalara ve ufak tatsızlıklara, rüya sahibinin hem maddi hem de manevi açıdan zor günler geçireceğine işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin bu günlerde yapacağı bir yatırımın sonuçlarının kötü olacağına ve büyük bir zararla sonuçlanacağına yorulur.

Rüyada sevgiliyle yakınlaşmak kişinin bu günlerde şansız olacağına, maddi kaynaklarının azalacağına, hanedeki bereketin azalacağına, maddi gelirin düşeceğine ve zor günler geçirileceğine de, borçlanmaya, gereksiz kişilerle konuşmaya, huzuru bozacak bir takım olayların rüya sahibinin hayatında olacağına işaret eder.

Yorum Yap