Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

-

Rüyada vahşi hayvan görmek, rüya sahibi açısından pek olumlu anlamlara gelmemektedir. Rüyada öfkeli, aniden parlayan, sinirli, hiç olmadık anda bağırıp çağıran, kötü davranışlar sergileyen bir insan demektir. Vahşi hayvan görmek kişiyi karakterinin bir köşesinde olan bu ani parlama hallerinden kurtulamaz ve bunu asla yok edemediği için hem kendisine hem de etrafına zarar verir anlamına gelir. Ruhsal anlamda sıkıntı yaşayacağını işaret eder.

Rüyada vahşi hayvan avlamak, rüyayı gören kişinin yaptığı bir iş neticesinde alması gerekenden daha çok para almasına delalet eder. Ayrıca aç gözlü olduğunu, hiçbir şekilde gözünün doymadığını, çevresinde hilekar ve dolandırıcı olarak bilindiğini de anlatmaktadır. Genel olarak rüya sahibinin hak etmediği paraları elde ettiğine yorulmaktadır.

Rüyada vahşi hayvan saldırısına uğramak, pek hayırlı anlamlar içermemektedir. Rüya sahibinin aniden sıkıntılı zor bir döneme gireceğini yorulur. Rüya sahibinin iş hayatında yaşamış olduğu olumsuz durumlar ailesi ile olan ilişkilerinde negatif yönde etkileyecek demektir. Bir süreliğine acılı ve dar günler yaşayacak anlamına gelmektedir.

Rüyada zebra görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı yenilikler değişiklikler veya süprizler olacağına delalet eder. Bu farklılık rüyayı gören kişinin belki de hayatında iş hayatında yeni adımlar farklı fikirler ortaya atacağını anlatır. Etrafındakileri de değişiklikle ilgili teşvik edecek anlamına gelmektedir.