Rüyada Vefat Görmek

Yorum Yok -

Rüyada vefat görmek, gerçek anlamının aksine hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Çok sevdiğiniz birinin kısa zamanda yanınıza geleceğini veya çok seveceğiniz bir arkadaş edineceğinizi anlatır. Çok bilinen bir anlamı da rüyayı gören kişinin ömrünün uzadığını delalet eder.

Rüyada bir kimsenin öldüğünü görmek, etrafınızda miskin, umutsuz, karamsar halleriyle sizin enerjinizi çeken bir kişi var demektir. Hatta etrafınızda hayatınızın iyi gitmesi nedeniyle sizi kıskanan, size nazar değdirebilecek bir insan olduğunu da anlatır. Bu insan hayatınızı işiniz ve negatif anlamda etkileyebilir. Dolayısıyla rüyayı uyarı olarak kabul edip böyle insanlardan uzak durabilirsiniz.

Rüyada eşinin öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin bir ticaret işine gireceğini buna bağlı olarak kazancının artacağına anlatır. Rüyada oğlunun öldüğünü görmek ise kişinin düşmanlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada ölen bir kişi görmek, hayırlı anlamlar içermektedir. Müjdeli bir haber alacaksınız demektir. Veyahut hayatınızda ölen bir sevdiğinizi özlemişsiniz anlamına gelir. Rüyada ölen bir insan ile helalleştiğini gördüyseniz gerçek hayatınızda yaşadığınız kötü durumlardan dolayı üzüntü hissedeceksiniz demektir.

Rüyada ölen kişiye bir şey vermek, maddiyatınızda bir azalma olacağını, geliriniz de bir düşüş yaşanacağını ve parasal anlamda sıkıntı çekeceğinizi anlatır. Ölen bir insanın rüyanızda sizi öpmesi ise anne veya babanızdan belli bir miktar para alacaksınız demektir. Eğer siz ölen kişiyi öptüğünüzü gördüyseniz, içinizde kimsenin bilmediği, söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz bazı sırlar var demektir.

Yorum Yap