Rüyada Vişne Yemek

Yorum Yok -

Rüyada vişne yemek rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda çok güzel haberler alacağını anlatır. Rüyada olgun tatlı bir vişne yemek ise yine yaşayacağınız olumlu gelişmelere delalet eder. Eğer henüz olgunlaşmamış bir vişne yediğinizi gördüyseniz sizin için pek olumlu olmayan bir haber alacaksınız ve üzüleceksiniz demektir. Sarı vişne görürseniz bu hastalığa delalet eder ve tedavisi zor olacak diye yorulur. Kırmızı ve ekşi bir vişne gördüyseniz belli bir zaman geçtikten sonra eğer sabırlı olursanız hayallerinizin bir kısmına ulaşacaksınız demektir.

Rüyada vişne toplamak rüya sahibinin bir anda gelir artışı yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya yorumcuları kişinin iş değişikliği yapacağını ve bu iş değişikliği kişinin terfi alması veya tayini çıkması gibi de yorumlanır. Kişi terfi alacak ve çevresinde daha fazla itibar gören bir insan haline gelecek. Aynı zamanda önüne daha fazla fırsatlar çıkacak ve kısmetleri artacak demektir. Bekar kimse vişne topladığını gördüyse kendisi için hayırlı bir eş adayı ile tanışacak ve evlenecek anlamına gelir.

Rüyada vişne reçeli yapmak kişinin bir iyilik yapması gerektiğine delalet eder. Vişne reçeli yaptınız ve kavanozlara doldurduysanız cömert, tutumlu bir insan olduğunuza delalet eder. Ayrıca rüya sahibi başkalarına her zaman yardım eden, destek olan, gönlü yüce bir insan anlamına gelir.

Yorum Yap