Rüyada Voleybol Görmek

Yorum Yok -

Odaklanmakta zorlanmaya delalettir. Rüyada voleybol görmek kişinin özellikle meslek hayatında ve dolaylı yollardan özel hayatında da yaşadığı kafa karışıklığının, olumsuz durumlara yol açacağına delalettir. Ekonomik anlamda gelir ve gider dengesizliğini işaret eder. Rüya sahibinin tasarruflu ve idareli olması durumunda refaha ereceği rivayet edilir.

Sağlıkla müjdelenmek demektir. Hareketli bir hayata, keyifli vakit geçirmeye, meslekte çok zorlu durumlarla karşılaşmadan ilerlemeye delalettir. Çalışkanlığı ile kişinin kariyere, refaha sahip olacağı ve istediği her şeye alın teriyle, çabasıyla sahip olacağı tabir edilir.

Çalışma hayatıyla tabir edilen bu rüya, meslek yaşantısında kariyeri müjdeler. Ticaretle uğraşan kimse için yeni iş kollarını, çalışanların ise yeni alanlara atılmaları rivayet edilir. Meslek hayatında yükselmek adına yeteneklerin ve iş bitiriciliğin ortaya çıkartılması gerektiği tabir edilir.

Çok kişiyle basketbol oynamak rüyada kabiliyetli ve iyi niyetli kimselerle beraber iş yapmaya işaret eder. Rüyada tek başına oynamak ve oyunda başarılı olmak, meslek hayatında itibar ve kariyer sahibi olmaya delalettir.

Dikkat dağınıklığını işaret eder. Rüya sahibinin mantıklı düşünmek için kendine vakit vermediğine, acele karar vererek fırsatları kaçırdığına ve hatalar yaptığına delalettir. Farklı açılardan bakılması gereken durumlarla karşılaşacağı tabir edilir. Rüyada görülen basketbol topunun en sık rastlanan tabirlerinden biri de keyifli, heyecanlı ve hızlı geçecek bir sürece işaret etmesidir.

Yorum Yap