Rüyada Uzanmak

Yorum Yok -

Rüyada uzanmak, rüya sahibinin yaşadığı hayatta hiçbir zaman zorluk görmeyeceğini, darlık içinde düşmeyeceğini ferahlık içerisinde refah dolu bir yaşam sürdüreceğine delalet eder. Ayrıca bunların dışında sağlığının ve huzurunun da yerinde olacağını, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağını anlatmaktadır.

Rüyada uzanma ile ilgili bir diğer yorumda rüyayı gören kişinin kendini bildi bileli beklediği o fırsatın artık kapısını çalacağını, bu yüzden de çok çok mutlu olacağını anlatmasıdır. Başka yorumcularda rüyada uzanmayı kişinin çok fazla rahat olduğunu, düşünmeden hareket eden ve konuşan bir insan olduğunu anlatması diye yorumlarlar. Veyahut kişinin yaptığı işi eksik veya kalitesiz bir şekilde yaptığını anlatır. Onun güvenilmez, itibarsız, sözüne inanılmayan bir kişi olduğuna da delalet eder.

Rüyada uzandığını görmek, kişinin geleceğinin ve istikbalinin çok iyi olduğuna delalet eder. Hem sosyal hem de iş hayatında iyi yerlerde olacak, başarılarına başarı katacak bir insan olduğunu anlatır.

Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin birdenbire açılacağını, çok güzel işler yapıp güzel paralar kazanacağını, etrafında da her zaman takdir göreceğini anlatır.

Rüyada yere uzanmak, rüya sahibinin işleri düzelecek, yoğun tempodan biraz olsun kurtulacak ve Allah’a şükür edecek demektir.

Eğer temiz bir yatağa uzandıysanız insanın elinde olan her şeyden memnunsunuz ve yetiniyorsunuz demektir. Eğer kirli bir yatağa uzandığında gördüyseniz mutsuz olduğunuzda ve darboğaz içerisinde olduğunuzda delalet eder.

Yorum Yap