Rüyada Üçüz Bebek Görmek

-

Aynı doğum içerisinde birden fazla çocuk sahibi olmak nasıl ki bereket ile ifade buluyorsa rüyada üçüz bebek görmek de rüya sahibine mevki, bereket, müjde ve kısmet olarak gerçek hayatta dönecektir. Eğer rüya sahibi bu üçüz bebekleri doğurduğunu da görmüşse aile yaşamında ebedi saadeti yakalayacağı ve iş yaşamındaki başarılarının çalıştığı sürece devam edeceği rivayet edilir. Rüyayı gören kişi rüyayı gördüğü güne dek borçluluk içerisinde kıvranıyorsa doğum kavramının bereket simgesi olması sebebiyle de söz konusu maddi sıkıntıların sona ereceği şeklinde rüya yorumlanır.

Bu rüyanın tabiri de genellikle kişinin yakın zamanda bir yakınından bağış veya hediye alacağı yönündedir. Beklenmedik yerlerden gelen maddi ve manevi desteklerin de elbette rüyada üçüz bebek görmek ve bu bebekleri emzirmek ile ilgisi bulunur. Diğer bir yorumu ifade eden kişinin kısmetinin açılması ve tanışacağı bir kısmet ile kısa sürede bir evlilik yapıp bu evliliğin hayallerdeki gibi huzurlu bir şekilde devam etmesi de rüyanın tabirleri arasında yerini almıştır.

Günümüzde birçok insanın hayattan beklentileri geniş bir çeşitlilik içerir. Buradan hareketle rüyalarda görülen kimi belirtilerin gerçek hayattan beklediklerimizle ilgisinin kişinin karakteri ve geçmişten bugüne işlediği hayırları da içerdiği unutulmamalıdır. Rüyada üçüz bebek doğurduğunu gören kişinin söz konusu beklentileri de bu doğrultuda gerçekleşecektir.