Rüyada Uçan Araba Görmek

-

Manevi isteklerinin ağır basacağı bir döneme delalettir. Rüyada uçan araba görmek kişinin başarılarından ötürü takdir görmemesinin birçok konuda isteksizliğe sebep olacağı tabir edilir. Çabalamaya devam ettiği konularda da motivasyon düşüklüğünden ötürü başarıya ulaşamayacağı rivayet edilir.

Meslekteki başarısızlıklar karşısında pes edileceği tabir edilir. Rüyasında uçan arabayla gezen kişinin kendisinden kaynaklanan sıkıntılar karşısında daha dirayetli ve daha azimli olması beklenirken tersine geri plana çekileceği rivayet edilir. Bu durum maddi açıdan zorluklara sebep olabileceğinden dikkatli olunmalıdır.

Lüks düşkünlüğünü işaret eder. Rüya sahibinin hayatı boyunca sürekli daha fazlasını, daha iyisini istemesinden ve kendi parasını kendisi kazanmadığından ötürü ebeveynleriyle ciddi anlaşmazlıklar yaşayacağı tabir edilir.

Evli kimselerin bu rüyayı görmesi evlilik hayatının bekasını sağlayabilmek adına mantıklı kararların verilmesi gerektiğini, eş ile araya girebilecek başka kişilerin varlığına karşı dikkatli olunması ve hataya düşülmemesi gerektiğini vurgulayan bir rüyadır. Bekar olan kişiler için özellikle erkekler adına hayranı olunacak biriyle beraberliğe delalettir.

Hayali kurulan çalışma hayatına ulaşabilmek adına çok çalışmayı ve amaca varılacağını müjdelenir. Hayatını şekillendirmek adına atılacak her bir adımda tek başına seçim yapmaya özen gösteren rüya sahibinin, mantıklı olduğu müddetçe kazançlı işlere gireceği ve başkalarının fikirlerinin olumsuz taraflarıyla baş başa kalmak yerine, hata yapsa dahi kendi hatasından ders almayı öğreneceği tabir edilir.