Rüyada Üniversiteye Gitmek

Yorum Yok -

Rüya sahibinin başarılı olacağına ve büyük hedefler peşinde koşacağına işaret eder. Rüyada üniversiteye gitmek öğrenciler için çok hayırlı rüyadır. Gelecek tahsil hayatlarında hayal ettikleri yere geleceklerini gösterir. Parlak bir geleceği ve başarılı iş hayatını temsil eder. Makam ve mevkiniz yükseleceği gibi maddi durumunuz çok iyi olacaktır. Çevrenizden takdir toplayacak ve başarılarınızla her zaman konuşulacaksınız.

Rüyayı öğrenci gördüyse eğitim alanında başarılı olacağını gösterir. Rüyada üniversiteye gitmek öğrencinin çok iyi kariyer edineceğini de işaret eder. Bu tarz bir rüyayı kim görürse görsün başarıdır. İstediğiniz mesleği yapacak ve huzurlu bir hayatınız olacak. Yeni girişimlerde bulunabilir ya da huzurlu bir ömür ve güzel bir aileniz olabilir.

Güzel ve sağlıklı bir hayatı olacağını müjdeler. Rüya sahibi huzurludur. Sevdikleri hep yanında ve eşi ile güzel bir yaşamı vardır. Maddi ve manevi anlamda bu dünyada hayallerine kavuşmuş birisidir. Çocukları kendisine her zaman hayır duası etmektedir.

Öğrenci için hayırsız bir rüya olarak yorumlanır. Sınavları başarısızlıkla geçecek ve istediği bölüme giremeyeceğine işaret eder. Üniversite bitirmiş biri bu rüyayı görmüş ise iş hayatında biraz çalkantılı dönem olacaktır.  Maddi kayıplar yaşayacağı gibi sorumsuz davranışları yüzünden çevresinden de tepki alacaktır. İç dünyanızın huzursuz olduğunu gösteren bu rüya bir bakıma mutlu olmak için yollar aradığınıza işarettir.

Yorum Yap