Rüyada Umreye Gideceğini Görmek

Yorum Yok -

Rüyada umreye gideceğini görmek rüya sahibinin refah içinde maddi açıdan hiçbir sıkıntı yaşamayacağı uzun bir ömrünün olacağına işaret eder. Yaşlı bir kimsenin bu rüyayı görmesi dünya hayatının son bulacağına delalettir. Bazılarına göre bu rüya kişinin istek ve dileklerinin gerçek olma gününün geldiğine işaret eder.

Rüyada Mekke’de ve umre yaptığını gören kişinin hayatı güzellikler dolar, her yaptığı iş kolaylaşır. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin maneviyatının her geçen gün arttığına, kurtuluşa ereceğine, mutlu günlerin yakın olduğuna delalet eder. Rüyada umre yapmak hayra yorulur ve kişinin güzel haberler alacağına, hayatının en güzel zamanlarını yaşayacağına işaret eder. Bekar bir kimsenin bu rüyayı görmesi kısa zaman içinde yapacağı hayırlı bir evliliğe, şansının bu günlerde açık olacağına, hiçbir olumsuzlukla karşılaşmayacağına, büyük mutluluklara delalet eder.

Rüyada umre yapan birini görmek eğer bu kişi tanıdık ise, bu kişinin rüya sahibine bir yardımının dokunacağına ya da bu kişiden güzel bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada umre yolculuğu görmek kişinin mal ve mülk sahibi olduğuna ve sahip olduklarını Allah yolunda harcaması gerektiğine, hayır işlerine, yoksullara yardım etmesi gerektiğine delalet eder. Bazılarına göre ise bu rüya, rüya sahibinin şanslı ve bereket dolu günler geçireceğine, yakında kendisi için hayırlı olacak bir yolculuğa çıkacağına, her işinin yolunda gideceğine, hanedeki muhabbete işaret eder.

Yorum Yap