Rüyada Teleferik Görmek

Yorum Yok -

Rüyada teleferik görmek rüya sahibinin mesleğinde bazı sorunlar yaşadığını anlatır. Bu sorunları çözmek için etrafında olan diğer insanlarla beraber yollar arayacak anlamına gelir. Fakat rüya sahibi maalesef çözüm bulamayacak ve sıkıntıları devam edecek anlamına gelir. Ayrıca hem iş hayatında hem de aile hayatında bazı beklemediği durumlar yaşayacak olan kişi olaylara şok olacak demektir.

Rüyada teleferiğe binmek kişinin hem sivil hayatında hem de aile hayatında bazı gelişmeler sebebiyle kendisinden ödün vermek zorunda kaldığına delalet eder. Kişi sorun çıkmaması için birçok yanlışı görmezden gelecek, hoşgörülü olacak, huzurunu bozmamak için çaba sarf edecek anlamına gelir.

Yine kişinin kendinden tavizler vermek durumunda olacağına delalet eder. Rüya sahibi olayları büyütmeyecek, alttan alıcı, yapıcı bir yol izleyerek sıkıntılardan uzak durmaya çalışacak demektir. Bu sayede hayattan daha çok zevk alacak anlamına gelir.

Rüyada teleferik ile gezmek kişinin mesleğinde önüne bir takım engeller çıktığı için sıkılacağını, bu tarz olayları yaşayan iş adamlarından danışma alacağını anlatır. Ve durumu eski haline getirebilmek için çabalayacak demektir.

Rüyada teleferikten düşmek rüya gören kişinin önüne çıkan problemler nedeniyle bir dönem üzüntü yaşayacağını, işinde tam tersine güzel gelişmeler olacağını anlatır. Kişi iş hayatında başarıları sayesinde maaşını arttıracak ve etrafındaki insanlara yardım da bulunacak demektir. Kısa zamanda hedeflerine ulaşacak anlamına da gelir.

Yorum Yap