Rüyada Tarot Görmek

Yorum Yok -

Rüyada tarot görmek; hayırlı bir rüya değildir ve iyi bir şekilde yorumlanmamaktadır. Rüya sahibinin çevresinde gerçek dışı olaylara dalıp gerçekleri saklayan kişilerin varlığına işaret eder. Aslında bir yerde kandırılmaya ve iki yüzlü kimselerin varlığına işaret etmektedir. Bu kişiler rüya sahibinin arkasından konuşmaktadır ve olayları olumsuz etkileyecektir. Eğer rüya sahibi bekarsa karşısına çıkacak iyi olmayan, kendisini kandıracak bir kişiye ışık tutar. Eğer rüya sahibi evli ise ilişkisindeki sır perdesinin ifşa olacağına ve bunun da huzursuzluk yaratacağına işaret eder. Ya da bazı yorumculara göre rüya sahibinin güvendiği bir kimse tarafından sırtından bıçaklanıp sırlarının açığa çıkarılmasına ve bunun da duygu yönünden ciddi olumsuzluklar doğuracağına işaret eder.

Rüya sahibi geleceği ile ilgili konularda kaygılı bir haldedir ve bunun için çıkış kapıları aramaktadır. Bu çıkış kapılarını ararken de kimi insanlardan akıl almaktadır ancak akıl aldığı kişiler doğru kişiler değildir ve sonucunda yanlış yönlendirmeler söz konusu olacaktır. Hatta kandırılmaya kadar gidecek bu yönlendirmeler rüya sahibinin fazla saf olması ile ilgilidir şeklinde yorumlanır. Bir başka rüya yorumcusuna göre ise bu rüyayı gören kişinin hayatına çok fazla müdahale eden kişilerin varlığına işaret eder.

Rüya sahibinin aile büyüklerinin sözünü dinlemediğine, kendi bildiği doğrulardan ödün vermediğine işaret eder. Bu tutumun yanlış olduğunu ise çok acı bir şekilde öğrenecektir şeklinde yorumlanır.

Yorum Yap