Rüyada Tahta Merdiven Görmek

Yorum Yok -

Rüyada tahta merdiven görmek rüyayı gören kişinin hayatında yaptığı her zaman dikkat etmesi gerektiğine delalettir. Kişinin dikkatli olması gerektiği ile ilgili bir uyarı olarak alınabilecek bu rüya kaygan bir zeminde olduğunu anlatır.  Ayrıca çok fazla tanımadığınız kişiler ile iş kurmamalısınız demektir. Eğer tanımadığınız veya yeni tanıştığınız kişilerle ortaklık yaparsanız bu sizin için tehlikeli olabilir. Dolayısıyla rüya sahibi bu tarz kişilere daha dikkatli ve temkinli davranmalıdır. Eski tahta kişinin eski yaptığı hatayı tekrar edeceğine de delalet eder.

Rüyada tahta merdivenden çıktığını gören kişi çok büyük gayretler verecek, çalışıp didinecek fakat hak ettiği hiçbir şeye sahip olamayacak anlamına gelir. Maddi anlamda da istediği seviyeye gelemeyecek olan rüya sahibinin zorlu bir hayat yaşayacağıma işaret eder. Ayrıca kişi evliliğinde de umduğunu bulamayacak hep tartışmalı, güvensiz, rahatsız ortamlarda bulunacak demektir. Aynı zamanda yorumcular bu rüyayı yaşlılığın çok uzun süreceğine de yorar.

Rüyada tahta merdiven almak rüyayı gören kişinin karşısında çıkan fırsatlar olacak fakat bunları çok iyi bir şekilde değerlendiremeyecek demektir. Kendisi için daha yararlı olacak anlaşmaları yapmayacak, riske girip zararı uğrayacağı işlere girecek demektir. Rüya sahibinin istemeyerek kendisine kötü davranacağını delalet eder.  Buna bağlı olarak rüya sahibi gerçek hayatında bazı hayal kırıklıkları yaşayabilir demektir.

Yorum Yap