Rüyada Terörist Öldürmek

Yorum Yok -

Rüyada terörist öldürmek; öfkeli, sinirli veya müdahale girişiminde bulunulan davranışları temsil eder. Ayrıca, başka birine yönelik düşmanca bir davranışı, başkasının yoluna girmesini veya başkalarının yaptıklarını durdurmaları gerektiğini yansıtıyor olabilir. Güçlü ve motive kıskançlık belirtisidir. Eğer pasif bir eylem ve rüyanızda bir zarar olmaması gibi durum ise daha olumlu sonuçlar doğurur. Bir şekilde kendini ifade etme biçimidir.

Rüyada terörist öldürmek sizin veya başkasının yaptıklarından hoşlanmayan bir başkasına da yorumlanabilir. Olumlu anlamda kendinizi tehdit altında hissettiren bir şeye karşı savunma, kendinizde veya başkalarındaki bazı dürtüleri veya hisleri yok etmeye çalışmaya göstergedir. Ancak saldırı ne olursa olsun, hâlâ çatışma halinde olduğunuzu gösterir. Öldürdüğünüz terörist; muhtemelen kendi kişiliğinizin bir parçası olduğunu düşündürür.

Rüyada terörist öldürmek birçok açıdan saldırı anlamında yorumlanır bu nedenle ani bir hastalığın saldırısı veya kalp krizi anlamına da gelebilir. Bir iş veya ilişki ya da cinsel sorunlar tarafından yaşanılan güvensizlik hissi, bilinçaltındaki öfkeyi körükler. Saldırı bazen bir savunma biçimidir, bu nedenle yaşamın bazı konuları veya yönü üzerinde savunmayı önerebilir. Rüyada terörist olarak görülen kişiye saldırmak; olumlu yönden yaşam biçiminizdeki negatif gidişatı durdurma atağı, ortaya çıkan yeni bir bakış açısı veya olumlu kişisel değişikliklerdir.

Bir saldırıya maruz kalarak beklenmedik şekilde ölüm radikal değişiklikler ile açıklanır. İçinizdeki çatışmalar, yaşadığınız üzüntüler, belki kırık bir aşk hikâyesi ve bitmesi gereken her şeyi işaret eden rüyadır, çünkü önünüzde daha aydınlık bir süreç müjdeleniyor.

Yorum Yap