Rüyada İşveren Görmek

Yorum Yok -

Rüyada işveren görmek rüya sahibinin en büyük amacının ileride kendi işinin patronu olmak istediğine yorulur. Rüya sahibi belli bir zaman boyunca sadece ileride çok güzel şartlarda yaşamak, para sıkıntısı çekmemek için güzel iş atılımları yapacağına yorulur. Rüya sahibi bu rüyadan sonra bu amacına bir şekilde ulaşacak demektir

Rüyada işveren olmak rüya sahibinin çok çok fazla paralar kazanmak amacında olduğunu anlatır ve bu gayesi için akıllı işler peşinde koşacak demektir. Veyahut rüya sahibi eğer bir kurumda çalışıyorsa mesleğinde daha yüksek makamlara ulaşmak için çalışıp didinecek, elinden geleni yapacak anlamına gelir.

Rüyada işveren ile konuşmak bir iyi bir kötü anlama sahiptir. Rüyada işveren ile konuşmak, işinde çok iyi ve başarılı olacağınıza bu nedenle daha faydalı olmak için sürekli olarak çalışıp didinileceğine yorulur. Bu rüyanın kötü anlamı ise işyerinde yaşanan ya da yaşanacak olan bir huzursuzluğa yorulur.

Rüyada işveren ile kavga etmek hayırlı anlamlar içermektedir. Rüya sahibi bol ve bereketli kazançlar sağlayacaktır. Sürekli olarak iş alacak ve müşteri kazanacak demektir. Hatta karşısına ilgili ve deneyimli iş adamları çıkacak ve onlarla iş birliği yaparak karına katacak anlamına gelir.

Rüyada patron görmek rüya sahibinin mesleği ile yatıp mesleği ile kalktığına, sürekli olarak işi ile ilgilendiğine, hayatının tamamen işinden ibaret olduğu anlamına gelir.

Yorum Yap