Rüyada İnşaat Halinde Ev Görmek

Yorum Yok -

Problemli bir döneme delalettir. Rüyada inşaat halinde ev görmek ikili ilişkilerde rüya sahibinin sorunlu bir dönem geçireceği ve bu süreçte duygusal anlamda bir çöküş yaşanabileceği tabirciler tarafından rivayet edilir.

Rüyalar çok komplekstir. O yüzden tek bir tabirden ötürü endişe etmek yersizdir. Rüyada görülen tek bir olayın ya da nesnenin ele alınması rüya tabirinde sağlam sonuçlar vermeyebilir. Bu yüzden rüyanızda gördüklerinizden hatırladığınız ne varsa, tabirlerini inceleyerek sizin rüyanıza özel ve daha doğru bir tabiri oluşturabilirsiniz.

Maddi açıdan hayırla tabir edilir. Rüya sahibinin mülk edineceği, hanesine bolluk ve bereket geleceği rivayet edilir. Rüyada şantiyede çalıştığını gören kimsenin iş ortamında adından bahsettirecek kadar önemli işler başaracağı işaret edilir.

Kötü niyetli ve kindar kişilerden uzakta, korunaklı, huzurlu bir ömre işaret eden rüyalardandır. Rüya sahibinin gelecekte kültürlü, güzel ahlaklı ve huzur dolu, keyifli bir kimse olacağı kendisine bu rüya sayesinde müjdelenmiştir.

Rüya sahibinin mesleğinde ya da eğitiminde üstlendiği görevi kendisinden beklenmeyen bir başarıyla sonlandıracağı rivayet edilir.Hatırı sayılır bir güzellikte hayata sahip olacağı işaret edilen rüya sahibinin geleceğinde huzurlu bir yuva kuracağı tabir edilir.

Gün gelir ihtiyaç olur denilerek kenara atılan küçük meblağların, doğru zamanda önemli, hayırlı işler adına kullanılacağı rivayet edilir. Hayırişlemek için harcanan miktarın kat be kat fazlasının sonrasında geri döneceği tabir edilir.

Yorum Yap