Rüyada İğde Ağacı Görmek

Yorum Yok -

Hayırlı rüyalardandır. Rüyada iğde ağacı görmek rüya sahibinin karşısına güzel ahlaklı bir kimse çıkacağına işarettir. Rüya sahibinin kendisini bilen, iyiliksever, anlayış sahibi kişiler arasına gireceği şeklinde de tabir edilir.

Rüyada iğde yediğini gören kimsenin yüce gönüllü bir kimse olduğu kendisine müjdelenmiş demektir. Yardımsever, cömert, güzel huylu kişiliği ile kendisini tehdit eden musibetleri başından def edeceği rivayet edilir.

Rüyasında ağaçtan iğde topladığını gören kimsenin çok olgun ve terbiyeli bir kimse olduğu kendisine müjdelenmiş demektir. Ağırbaşlılığı ve çevresine karşı örfüne, adetine düşkün bir kimse olmasıyla takdir edilen bir kimse olduğu tabir edilir.

Rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından saygın bir kimse olarak bilindiğine delalettir. Yardımsever kişiliği ile tahmin edilemeyecek kimselerden bile hayır duası alacağı kendisine müjdelenmiştir. Başka bir tabire göre ise güzel ahlaklı bir kimse olduğu rivayet edilir.

Sağlık ve mutlulukla müjdelenen rüyalardandır. Rüyasında çam ağacı gören kimsenin sağlık problemlerinin olmayacağı, dertlerinden kurtulacağı, meslek hayatında olumlu gelişmelerin gerçekleşeceği ve maddi anlamda gelirin artacağı rivayet edilir. Bolluk ve bereketi de işaret eden bu rüya, görüldüğü dönem içerisinde mutluluğu ve rahatlığı tabir eder.

Hayırlı rüyalardandır. Rüyanızda çam ağacı diktiğinizi gördüyseniz eğer kendinizi mutlu ve huzurlu bir dönemin içerisinde bulacaksınız. Çünkü bu rüya sıkıntıların biteceğini, talihin açılacağını, meslek hayatındaki çalışmalarının başarıyla sonuçlanacağını ve alınacak müjdeli haberleri rivayet eder.

Yorum Yap