Rüyada Gelin Arabası Görmek

Yorum Yok -

Rüyada gelin arabası görmek, rüya sahibinin hayatında güllerin açma vakti geldiğine yorulur. Kişinin hayatında mutluluğuna engel olacak her şeyin ortadan kalkacağına ve kişinin rahat, huzurlu, neşeli, eğlenceli günlerine döneceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaşamının en güzel, en mutlu ve en şanslı olduğu dönemin çok yakın olduğuna delalet eder.

Rüyada gelin arabası süslemek kişinin sosyal ve iş hayatında başarılı bir döneme gireceğine, şansının yaver gideceğine, yapmak istediği her şeyin çok kolay çözümleneceğine ve rüya sahibine mutluluk getireceğine delalet eder.

Rüyada gelin arabası sürmek rüya sahibinin işinin eri, bilge ve tecrübeli biri olacağına, girdiği işlerden zaferle ayrılacağına, tüm rakiplerinin arkada bırakacağına ve yönetici olarak işinde terfi edeceğine, başarılarının arkasının kesilmeden devam edeceğine delalet eder. Ayrıca rüyada gelin arabası sürmek yolundan şaşmayan, kararlı ve güçlü bir kişiliğe işaret eder.

Rüyada gelin arabası konvoyu görmek liderliğe yorulur. Kişinin lider kişi olacağına, bu duruma herkesin olumlu bakacağına ve tüm insanların onu izleyeceğine delalet eder. Bu rüya sözü kıymetli olan, saygın ve sözünü geçiren bir kişiliğe de yorulur.

Rüyada beyaz gelin arabası görmek kişinin hep beklediği gerçek aşkı bulacağına ve bu kişinin onun için yaratılmış hayırlı insan olacağına delalet eder. Bu ilişkinin tutkulu, karşılıklı sevgi ve saygı içeren, her iki tarafında hep mutlu olacağına işaret eder.

Yorum Yap