Rüyada Gümüş İbrik Görmek

Yorum Yok -

Rüyada ibrik görmek rüya sahibine yetecek kadar mal sahibi olunacağına, helal kazanca ve hayatınızdaki her şeyin güzel olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin mutlu ve sevinçli haberler alacağına ya da olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüyada ibrik görülmesi bereketinizin artacağına, maddi kazancınızın bollaşacağına, işlerinizdeki başarıya ve sağlığa delalettir.

Rüya sahibinin var olan dert ve sıkıntılarından sıyrılacağına, varsa borçlarından kurtulacağına, hayatında başarıyı ve üstünlüğü sağlayacağına işarettir. Düşmanlarını alt edeceğine ve onların ulaşamayacağı mertebelere yükseleceğini de işaret eder. Rüyayı gören kişi erkekse eşinden, ailesinden ya da akrabalarından sır saklayacağına, rüya sahibi evli bir bayansa hayırlı bir erkek evlat doğuracağına işarettir.

Gümüş genel anlamıyla asalet ve ahlaka, güzellik ve iyiliğe yorulur. Gümüş ibrikten su içildiğinin görülmesi iyi amel sahibi olduğunuza, çevresindeki kişilere hoşgörülü davrandığınıza ve onların duasını aldığınıza, yaptığınız iyilikler sayesinde sevap kazandığınıza şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibinin yaptığı ibadetin ya da ettiği duanın kabul olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin dünyasına faydalı işler yaptığına, insanlara iyilik yapmaktan hoşlandığına ve iyiliklerle dolu bir hayat süreceğine işarettir.

Rüya sahibinin rüyasında sağlam ve zedelenmemiş gümüş ibrik görmesi çevresindeki herhangi bir kişiden haber alacağına ve bu haberin doğru ve temiz olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi rüyasında hasar görmüş ve kırılmış gümüş ibrik görmüşse bu rüya sahibine birinden haber geleceğine ve bu haberin yalan olacağına işarettir. Aynı zamanda kırık gümüş ibrik düşman kazanacağınıza da işaret eder.

Yorum Yap