Rüyada Gezmeye Gitmek

Yorum Yok -

Tabiri güzel rüyalardandır. Rüyada gezmeye gitmek rüya sahibinin kendisini iyi hissettiği sosyal çevresiyle, çalıştığı dönemlerde işleri yoğun olsa dahi görüşecek fırsatlarının olacağına delalettir. Kendini geliştirmeyi seven, farklı insanlara karşı anlayışlı ve meraklı bir kişiliği olduğu rivayet edilir. Geleceğinin parlak olacağı tabir edilir.

Rüyada sahile gittiğini görmek, rüya sahibinin özel yaşamında arkadaşları hakkında çok seçici olmadığına, duyguları sandığı heveslerinin peşine düşerek yanlışlar yaptığına işaret eder. Böyle hem kendisini hem de arkadaşlarını üzeceği için daha dikkatli olması, kimsenin ahını almamasını sağlayacaktır.

Rüya sahibinin keyifli bir döneme gireceğini işaret eden bir rüyadır. Sıkıntılarının sona ereceği, hem meslek hayatında hem de özel yaşamında huzuru bulacağı rivayet edilir. Rüyada arkadaşlarla pikniğe gitmek sosyal yaşamın güzel ve sorunsuz geçeceğine işaret ederken, aile bireyleriyle pikniğe gitmek ailevi problemlerin son bulacağına ve haneye huzurun hakim olacağına delalettir.

Rüya sahibinin kararsızlık çektiği konuların iyi bir şekilde noktalanacağı ve kararsızlığın yarattığı sıkıntının ortadan kalkacağı rivayet edilir. Huzura ve maddi kazanca delalet olan bu rüya, bekar kimseler tarafından görüldüğünde iyi ve hayırlı bir izdivacı işaret eder.

Hak yolunda, Allah’ın takdirini alacak işler ortaya koymaya delalettir.Rüya sahibininharama el uzatmayan, güzel ahlaklı, ibadetlerine bağlı bir kimse olacağı ve maddi açıdan bileğinin hakkıyla elde ettiği gelirle geçineceği rivayet edilir.

Yorum Yap