Rüyada Güzel Kız Görmek

Yorum Yok -

Hayatını idame ettirirken, yaşamın güzelliklerinden uzaklaşan kimsenin bu dönem içerisinde huzura ve mutluluğa ereceği rivayet edilir. Rüyada güzel kız görmek rüya sahibinin hanesinde, eşi ile beraber mutlu bir hayatı olacağına delalettir.

Süregelen bir çalışmanın çok güzel sonuçlar doğuracağına delalettir. Rüya sahibinin hayatında hep bir hedefinin olduğunu rivayet eder. Buhedeflerin çoğunlukla başarılarla son bulacağı ancak başarının yanı sıra yeni sorumlulukları ve yeni problemleri de beraberinde getireceği tabir edilir.

Bir seyahati işaret eder. Rüya sahibinin sevdiği ve güvendiği kimselerle hem maddi hem de manevi açıdan paylaşımlarda bulunacağı, onlara destek olduğu için kendisini de rahatlamış hissedeceği rivayet edilir. Rüya sahibin seyahat edeceği ve bu seyahatin de mesleki bir seyahat olacağı tabir edilir.

Rüya sahibinin ömrünün güzelliklerle dolu olacağı, rüya sahibinin öbür dünyada da yüzünün güleceğini işaret eden çok hayırlı bir rüyadır. Hayırlı işlere sahip olup, tanıdıklarının kendisi ile övgüyle bahsetmesine delalettir.

Rüya sahibinin toplumda adından bahsettirecek bir mevkiye gelmesine, bu yükselişe rağmen, kibirlenmeden, güzel ahlakını kaybetmeden yaşamaya devam edeceğine alamet olan bir rüyadır.

Her bebeğin kendine has bir güzelliği olur ancak rüyada çok güzel ve özel olduğu düşünülen bir bebek görmek rüya sahibinin hayatındaki beklenmeyen yeniliklere işaret eder. Manevi ve maddi anlamda rüya sahibinin yoluna taş koyan kimselerin elemine edilmesine delalettir.

Yorum Yap