Rüyada Evi Kalabalık Görmek

-

Rüyada evi kalabalık görmek rüya sahibinin hayatının da böyle kalabalıklar içinde geçeceğine, sosyal çevresinin çok olduğuna ya da olacağına, insanlarla olan münasebetinin güzel bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Bazı tabircilere göre, rüyada evde çok misafir görmek haneye girecek bir bebeğe işarettir. Eğer bu misafirleri ev sahibi tanımıyorsa, bu rüya servet sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Evdeki kalabalığı erkekler oluşturuyorsa, o zaman bu rüya maddi zenginlik yanında ayrıca güç sahibi olmaya ve sözü geçen bir zat olmaya alamettir.

Rüyada görülen kalabalık ne kadar fazlaysa, kişinin hayatının ihtişamı da o kadar fazla olur. Bu kalabalığın dağıldığını görmek ise kişinin elde edeceği kısmetlerin kaybolacağına, bazı fırsatların kaçırılacağına işarettir.

Rüyada evin için çok fazla akraba görmek rüya sahibinin helal para kazanacağına, bu helal para ile hayırlı işler yapacağına alamettir. Bereket, nasip bolluğu, zenginlik manasına gelen bu rüya hayırlı rüyalardandır. Ayrıca rüya sahibi hem maddi hem manevi anlamda zenginleşecektir.

Rüyada evin bahçesini kalabalık görmek elde edilecek bir faydaya işarettir. Ayrıca bu rüya, kişinin nüfuzlu bir kimse olacağına, toplumda ya da çevresinde sözü geçen biri haline gelineceğine delalettir. Bazı tabircilere göre ise toplumu ilgilendiren meselelerde sözü geçen, çok itibarlı, kuvvetli birine işaret eder.