Rüyada Eltisini Görmek

Yorum Yok -

Rüyada eltisini gören kişi günlük hayatının getirdiği sorunlarla baş başa olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kendisi ve aile hayatı ile kafasını fazlaca meşgul etmesi, toplumdan kendisini izole etmesi içe dönük bir hayat sürmesi şeklinde yorumlanır. Kişi yaşadığı bir sorunu kafasına fazlaca takmıştır, bunun yüzünden ailesini, çevresini, arkadaşlarını, işini ya da insanları göremez olmuştur.

Rüyayı gören kişinin hayatındaki yeniliklere gebe olacağına işarettir. Rüya sahibi yeni yerler görecek, yeni insanlarla tanışacak, yeni mekanlara girecek yeni dostlar edinecektir. Rüyasında eltisini ve görümcesini aynı anda gören kişinin, arkadaş çevresinin sıkıntılı olduğunun artık yeni insanlarla tanışıp bu insanlarla birlikte hasbıhal etmek istediğinin nişanesidir.

Rüyasında eltisi ile kavga ettiğini gören kişi kafasına taktığı halde çözemediği ve sıkıntısı günden güne büyüyen bir iş yüzünden gittikçe daha da daraldığına işaret eder. Sıkıntısı artık kendisine büyük gelmekte ve bu sıkıntıyı birine anlatmaya ihtiyaç duymaktadır.

Rüyasında eltisi ile konuşan kişi çevresinde yaşadığı ikili problemleri çözüme kavuşturacaktır. Yaşadığı iş hayatındaki sıkıntılarda orta yolu bulup sorun yaşadığı kişilerle el sıkışacaktır. Aile hayatında yaşadığı bütün sıkıntıları aşmanın bir yolunu bulacaktır. Barışçıl bir yol izleyecek ve bütün sorunlarını aşacaktır.

Rüyada eltisi ile konuşurken hararetli bir tartışmaya giren kişinin gerçek hayatta da eltisi ile aralarında aşılması gereken sorunları vardır.

Yorum Yap