Rüyada Evsiz Görmek

-

Rüyada evsiz görmek, rüyayı gören kişinin kendi bütçesinin el verdiğince bazı kimselere yardımda bulunacağına, hayır işleri ile haşır neşir olacağına, müşkül durumdaki insanların sorunlarına çözüm bulurken kendi sorunlarına bir türlü çözüm bulamayacağına, sorunları sebebiyle uykularının kaçacağına, kafasını bu problemlere çok takacağına ve sinirlerinin bu süreçte çok yıpranacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında evsiz görmesi aynı zamanda yalnız kalma ihtiyacının olduğunu, özgürlüğüne kavuşma isteğinin olduğunu, kafasını dinlemeye ihtiyacı olduğunu ve bu şekilde bütün sıkıntılarına çözüm bulacağını delalet eder.

Rüyada evsiz kaldığını görmek, rüyayı gören kimsenin çalışma hayatında iş arkadaşlarıyla başladığı bir projenin devamını tek başına getirmek zorunda kalacağına, bu sayede kendi yeteneklerinin farkına varacağına ve başarısını arttıracağına delalettir. Rüyada evsiz kaldığını görmek aynı zamanda rüya sahibinin kendisini aşan bazı işlere kalkışacağına ve sonucunun hiç de beklediği gibi değil aksine çok kötü olacağına işarettir.

Rüyada evsiz birine yardım etmek, rüyayı gören kişinin mala mülke çok önem vermeyen bir kimse olduğuna, sürekli çevresindeki müşkül kimselere yardımda bulunduğuna, elindekinin kıymetini bildiğine, her şeyin aşırısından kaçtığına ve azla yetinebilen bir kimse olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada evsiz görmek, rüyayı gören kimsenin huzurunun kaçmasından çok korktuğa, sevdiklerine bir zarar gelecek diye sürekli kendisini yiyip bitirmesine, sürekli bir yakınının vefat edeceğini düşünerek normal hayatına bir türlü odaklanamamasına ve alışkanlıklarından zor vazgeçen bir kimse olduğuna işaret etmektedir.