Rüyada Esir Düşmek

Yorum Yok -

Rüyada esir düşmek hayra yorulmaz. Kişinin hayatında yaşayacağı sıkıntılara, zorluklara, işini kaybetmeye, birçok sorunun bir anda karşısına çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin her işinin yolunda gittiği bir anda işlerinin ters düz olacağına, sevdiklere ile bir takım tatsızlıklar yaşacağına, uzun bir süre bu şekilde devam edeceğine işaret eder.

Rüyada esir düştüğünü görmek uğursuzluğa işaret eder. Rüya sahibinin hayal kırıklıkları yaşayacağına, umutlarının tükeneceğine, kişinin karamsar bir yapısı olduğuna ve bu süreçte çok mutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada esir alınmak kişinin başına gelecek talihsizliklere, maddi açıdan kayıplar yaşayacağına, maddi kaynaklarının azalacağına hanede bazı tatsızlıkların olacağına, evlilikte tartışmalara, küslüklerin ortadan kalkması için büyük bir çaba gösterileceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin hayallerinin yarım kalacağına da işaret eder.

Rüyada esir olmak da uğursuzluk olarak yorumlanır ve kişinin başından bir tülü gitmeyecek talihsizliklere işaret eder. Kişinin olumsuz birçok durum yaşayacağına, kısmetinin kapanacağına, maddi açıdan sıkıntılı ve borçlanacağı bir dönem yaşayacağına işaret eder.

Rüyada savaşta esir düşmek kişinin ticaretine gem vuracak olayların ardı sıra geleceğine, maddi durumunu etkileyecek bir takım olayların ardı sıra geleceğine, kişinin rakipleri karşısında güçsüz kalacağına, yenileceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayatında düşüş yaşadığı bir dönem yaşayacağına ve varını yoğunu kaybedeceğine delalet eder.

Yorum Yap