Rüyada Etli Pilav Görmek

Yorum Yok -

Rüyada etli pilav görmek, rüyayı gören kişinin hayatında kısa bir zaman sonra kutlama olacağına delalettir. Belki bu kutlama bir düğünde olabilir. Kişinin sevdiği insan ile yapılacağı evliliğine yorulan bu rüya yapılacak evliliğin köklü olacağına, çiftlerini asla birbirini bırakmayacağına, ağız tatlarının hiçbir zaman bozulmayacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibi maddi anlamda hiçbir zaman sıkıntı yaşamayacak demektir.

Eğer pilavın içindeki et pişmiş ise kişi müjdeli bir haber alacak ya da sevinecek bir olay yaşayacak demektir, eğer et çiğ ise hastalanıp kötü bir dönem yaşayacak anlamına gelir.

Rüyada etli pilav yediğini görmek kişinin bir zafer elde edeceğine veya hak ettiğini kazanacağına delalet eder. Bu rüya sahibinin ailesine bağlı sevgi dolu bir insan olduğunu anlatır. Ayrıca işinin de iyi gittiğine delalet eder. Rüya sahibi yeni yeni adımlar atacak, projeler geliştirecek ve hepsinde de başarı sağlayacak diye yorulur.

Eğer genç bekar bir bayan böyle bir rüya gördüyse soylu zengin bir aileye gelin gidecek demektir. Genç bir erkek böyle bir rüya gördü ise evleneceği kız zengin bir aileden gelecek demektir.

Rüyada etli pilav pişirmek, kişinin tüm acılara katlanıp fedakârlıklar yaptıktan sonra artık çilesine son verecek ve rahatlayacak bir zaman yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi eşinden, çocuklarından ve kendi anne babasından destek alacak anlamına gelir.

Yorum Yap