Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek

Yorum Yok -

Rüya sahibinin evli olup olmadığına bağlı olarak tabiri değişkenlik gösterir. Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek rüya sahibi evliyse gerçek anlamıyla yorumlanır. Bir çocuk sahibi olacakları kendilerine müjdelenmiş demektir. Ancak rüya sahibi evli değilse, bir süre sonra kendi ideallerine uygun bir kadınla tanışacağı tabir edilir.

Hayırla tabir edilir. Haneye bolluğu ve bereketi, ilişkilere huzuru müjdeler. Rüya sahibinin talihinin açılacağına, hanesine girecek olan helal kazanca ve refaha delalettir. Evli bir kimsenin rüyasında hamile olması, hamileliğe işaret eder.

Rüya sahibinin, rüyada gördüğü arkadaşının problemli bir süreçten geçtiğine ve bu süreci rüya sahibinin desteğiyle atlatabileceğine delalettir. Başka bir tabire göreyse o arkadaştan hayırlı, güzel haberler alacağı rivayet edilir.

Güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin beklemediği gelişmelerle sevineceği, art niyet olmadan dilediği şeylerin gerçek olacağı rivayet edilir. Rüya sahibi bir bebek sahibi olmayı diliyorsa eğer bu rüya müjdeli rüyalardan kabul edilmelidir.

Hayırlı rüyalardandır. Rüya sahibinin kendi annesini hamile olarak görmesi, annesinin mutluluk veren yeniliklere şahit olacağının ve sevineceğinin habercisidir.

Gerçek anlamıyla tabir edilir. Rüya sahibinin evlilik yapabilecek yaşta bir kızı varsa izdivaca ve onun hamileliğine delalettir. Rüya sahibinin kızı yok ya da evlenmeye müsait değilse evlatlarının geleceğinin parlak olacağına ve huzurlu olacaklarına alamet olur.

Yorum Yap