Rüyada Esma-ül Hüsna Görmek

Yorum Yok -

Rüyayı gören için son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada esma-ül hüsna görmek hayatınızın güzelliklerle dolu olacağını gösterir. Rızkınız bol olacak ve çevreniz tarafından sevileceksiniz. Kısmet ve bahtınız çok açık. Kişinin hayallerine kavuşacağını ve dünya nimetlerinden faydalanacağını da gösterir. Rüya sahibinin bahtı çok açıktır. Rüya sahibinin hem maddi hayatı hem de manevi hayatı bol rızk içindedir.

Tövbe edeceğinizi gösterir. Rüyada esma-ül hüsna görmek iyi kalpli ve daha şefkatli biri olacağınızı da gösterir. Allah’ın emirlerine uygun olarak yaşayacağınız gibi nefsinize de yenik düşmeyeceksiniz.rüya sahibi hayır işlemeyi çok seviyor ve her iyiliğini Allah rızası için yapıyordur. Sevaplarınız artacak ve her zaman iyilik düşüneceksiniz. İyi ahlaklı ve dürüst bir insana da tabir olunur. İnançlarından taviz vermeyen biri ile temsil edilir. Harama el uzatmayan rüya sahibinin hayatı hep helal kazançla geçer.

Rüyada birinin kendisine esma-ül hüsna dediğini duyan kişi içine düştüğü yanlışların farkına varır. Rüya sahibinin başına bir felaket gelecekken son anda dönecektir. Ölümcül bir kazadan kurtulacak ve mucize dolu olaylara tanık olacaktır.

Rüya sahibinin hayatı her zaman bolluk içinde geçecektir. Din ve inancının kuvvetli olduğunu gösterir. Kuralcı ve disiplinli biridir. Nefsine hakim ve irade sahibi olan rüya sahibinin çevresinde de hep değerli kişiler vardır. Hayatında her zaman kontrol hakimdir. Ailesi ile huzur dolu bir yaşam sürecek ve maddi sıkıntıları sona erecektir.

Yorum Yap