Rüyada Eski Sevgili ile Barışmak

Yorum Yok -

Rüyada eski sevgili ile barışmak kişinin aşk hayatı ile alakadar olunan gelişmelere yorumlanır. Rüyada görülen eski sevgili bir nevi kişinin geçmişte yaşadığı duygusal izlere bir yolculuktur. Rüyada görülen eski sevgili genellikle bir aşk acısını simgeler ve rüyasında eski sevgilisi ile barıştığını gören kişi bilinçaltına yerleşecek kadar bunu istiyordur.

Rüyada eski sevgili ile barışmak çoğu zaman gerçek hayatta yeni bir başlangıç olarak ortaya çıkar. Eski, yeniyi getirir ve kişinin hayatındaki boşluk dolar. Bekar bir insan olarak değerlendirildiğinde rüyada eski sevgili ile barışmak yeni bir aşk ile hayatının devam edeceğine, evli insanlar içinde yeni bir başlangıca, aile içinde bir revizyona veya eski bir tanıdık ile iş yapmaya yorumlanır.

Rüyasında eski sevgilisi ile kavga etiğini gören kişi yaşanılanlardan duyduğu pişmanlıklar yüzünden yüzleşmek ihtiyacındadır. Gerçekte bir sevgilisi veya eşi olup da bu rüyayı gören kişinin aşk ilişkisi ise sallantıdadır.

Rüyasında eski bir sevgilisi ile karşılaştığını gören kişinin gerçek yaşamındaki sevgilisi ile veyahut da eşi ile sorunlar yaşadığına yorumlanır. Eski sevgilisi ile karşılaşıp konuştuğunu, sohbet ettiğini gören kişi iletişim kurmakta zorlandığı ikili ilişkisine veya sosyal sorunlarına tabir edilir.

Rüya gören kişinin beğenilme içgüdüsü ile sevgi açlığına işaret eden rüya; kişinin hayatında tatminsizlik yaşadığı duygusal boşluklarına, aradığı manevi huzuru bulamamış olmasına yorumlanır.

Rüyasında eski sevgilisi ile sarılıp kucaklaştığını gören insan; eski aşkı ile geçirdiği güzel günleri unutamamış veya ayrılığı içine sindirememiş olmanın burukluğu içindedir. Hayatında hala bu boşluğu dolduramamış olan ve de kendisini güvende hissetmeyen kişi, çok yakında yeni bir aşka yelken açacaktır.

Yorum Yap