Rüyada Ekmek Dağıtmak

Yorum Yok -

Rüya sahibinin yardımsever olduğunu simgeleyen bir rüyadır. Rüyada ekmek dağıtmak eli açık olduğu tabir edilen rüya sahibinin hanesine bolluğun ve bereketin geleceği, meslek hayatındaki başarıları temsil eder. İhtiyaç duyduğu anda yardım eli uzatanlarının çok olacağı rivayet edilir.

Yeni bir işe sahip olmayı müjdeler. Rüya sahibinin memnun olmadığı işini değiştireceği ve kendini yenileyeceği güzel hobiler bulacağı, hanesine bolluk ve bereket geleceği rivayet edilir.

Hayırlı rüyalardandır. Maddi açıdan refaha ermeyi müjdeler. Rüyadaki ekmeğin sıcak olması keyifli, güzel bir hayatı temsil ederken, sacda pişirilmiş ince ekmek sağlıklı, uzun bir ömrü işaret eder.

Tereddütte kalındığı için ikinci plana atılan iş imkanlarının, tekrar gündeme gelerek sanıldığı kadar kötü olmadığı, bu işin hayırlı kapılar açacağı rivayet edilir.Bu rüya aynı zamanda meslek hayatında güzel gelişmelerin de habercisi olarak kabul görür.

Hastalıktan uzak, huzurlu günlere delalettir. Rüya sahibinin maddi açıdan gelirinin artmasının yanı sıra bu zenginliğin içinde kendini yitirmeyeceği rivayet edilir. Bu sebepledir ki bir ömür boyu beraber olacağı dostlarla müjdelenmiştir.

Parasal anlamda yaşanan sıkıntıların biteceği ve maddi açıdan refaha erileceği rivayet edilir. Rüya sahibinin güzel ahlaklı kimselerle aynı ortama gireceği, maddi açıdan yüksek verimli işlere adım atacağı bu rüyanın tabirleri arasındadır.

Yorum Yap