Rüyada Eski Mahalle Görmek

Yorum Yok -

Rüya sahibinin çok fazla takıntısı vardır. Takıntıları yüzünden de birçok kişi ile problem yaşayacaktır. Rüyada eski mahalle görmek rüya sahibinin kendisine yardımcı olmak isteyenlere karşı dahi art niyet beslediğini gösterir. Çevresi dışlayacak ve yalnız biri durumuna düşecek. Kendisini geliştirecek birçok fırsatı geri tepecek. Bu rüya aynı zamanda müjdeli haber sonrası gözyaşı döküleceğini de gösterir.

Rüya sahibinin hayırlı bir evlat olduğunu gösterir. Rüyada eski mahalle görmek anne ve babasına çok değer veren bir kişiyi simgeler. Hayatının her anında ailesinin desteğini alacak ve çevresi, tarafından da sevilecektir. Rüyayı gören kişinin dostlukları ömür boyudur. Kendine güvenen biridir.

Planlarınız bozulacak ve istemediğiniz durumlarla karşı karşıya kalacaksınız. Uzun süredir çaba gösterdiğiniz işten vazgeçebilirsiniz. Düşüncelerinizde de yanlışsınız. Değişiklikleri simgeleyen bir rüyadır ve kişinin başka bir hayatı istediğini gösterir. Yeni bir kursa katılacak olabilir ya da arkadaş çevrenizi değiştireceksiniz.

Kendisini güvende hissederken birden sıkıntılı duruma düşecek kişiyi tabir eder. Aile içinde şiddetli huzursuzluk yaşayacak ve bu sorunlar boşanmaya kadar uzayabilecek. Çocuklarıyla arası açık olan rüya sahibinin hayatı bir dönem karışacaktır. Kendi sıkıntılarını çevreye yansıtan rüya sahibinin yalnız kalacağına da işaret verir. Sadece kendi kararlarının doğru olduğunu düşünüp çevresini önemsemeyen biri ile yorumlanır.

Yorum Yap