Rüyada Dondurma Almak

Yorum Yok -

Rüyada dondurma almak; rüya gören kişinin mütevazı ve mülayim karakterine işaret eder. Hayatına küçük bir renk katmak isteyen, ufacık şeyler ile de mutlu olmasını bilen rüya sahibi için bu rüya hayırlı ve uğurludur. Nitekim dondurmanın sıcak bir günde alınması iyi haberler ile anılır iken soğuk bir kış günü alınması pek hayır ile nitelendirilmez.

Rüyada dondurma almak; zamanında ve lezzetli görünüyor ise afiyete, berekete, güzelliklere işaret eder. Kişinin geçinme derdi var ise son bulacağına, hali vaktinin yerinde olacağına, hasta ise sıhhat bulacağına yorumlanır. Bir başkasının ikram ettiği dondurmayı almak kişinin küçük bir yardım ve iyilik göreceğine delalet eder.

Sütün rüyada ilim, irfan, izzet simgesi olmasına binaenaleyh rüyada sütlü dondurma almak da bir kimseden alınacak ilim, bilgi, görgü ve faziletler olarak tabir edilir. Kişinin hayatına kılavuzluk eden bir yakını tarafından kazandırılacak erdemler olarak yorumlanır rüyadır.

Fevkalade güzel gelişmelere yorulur. Rüya gören kimsenin hayatının renkleneceğine, beşeri münasebetlerinin gelişeceğine, ağız tadının yerinde olacağına tabir edilir. Rüyada tatlı meyvelerden yapılmış dondurma iyi gelişmelere sarı renkli limon gibi meyvelerden yapılmış dondurmalar sıkıntıya delalettir.

Görünüşü ve lezzeti hoş olmak ile beraber rüyada çikolatalı ya da kahverengi olan bir dondurma kasvet ve kötü haberler almaya işaret eder. Birinin elinden alınan çikolatalı dondurma; kişinin üzüleceği, zorluk çekeceği geçici bir zamana yorulur.

Yorum Yap