Rüyada Domates Yemek

Yorum Yok -

Rüyada domates yemek farklı tabirlere sahiptir. Rüyada mevsiminde domates görmek iyiye ve hayra yorulur. Kişinin iş hayatında güzel işler yapacağına, büyük başarılara imza atacağına, iyi yerlere geleceğine, maddi açıdan büyük bir rahatlığa kavuşacağına, borçlarını ödeyeceğine, bolluk ve berekete işaret eder. Rüyada mevsiminde olmayan domates görmek ise iyiye yorulmaz ve rüya sahibine gelecek sıkıntı ve dertleri simgeler. Kişinin bu günlerde birçok sorunla baş etmek zorunda kalacağına, sıkıntılı günler geçireceğine, maddi açıdan birçok problemin baş göstereceğine ve rüya sahibinin tüm bunların üstesinden gelmekte zorlanacağına tabir edilir.

Rüyada domates görmek maddi kazanca işaret eder ve rüya sahibinin bu günlerde kazancının bollaşacağına, gelirinin artacağına, zorlu günlerin üstesinden geleceğine, elinden kaçırdığı için üzüldüğü fırsatların yerine daha büyüklerinin geleceğine ve kişinin bu fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine delalet eder.

Rüyada kırmızı domates yemek iyiye yorulur ve kişinin mal, mülk edineceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin yatırım yapacağına, altın alacağına ve zor günlerinde hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada domates ekmek yemek hayra yorulur ve kişinin güzel olaylarla karşılaşacağına, tüm dert ve kederlerinin son bulacağına, güzel günlerin yakın olduğuna, rüya sahibinin mutlu olacağı, her geçen gün neşesinin artacağı olaylar gerçekleşeceğine de yorulur.

Yorum Yap