Rüyada Diş Çekmek

Yorum Yok -

Rüyada diş çektirmek, iyi yorumlanmamaktadır, rüyayı gören kişi için bu rüyanın hayırlara vesile olacağı söylenemez. Rüya sahibinin gerek mal, gerekse can kaybı yaşayacağına, üzüleceğine, hastalanacağına ve hatta yataklara düşeceğine delalet eder. Şanssızlık yaşamak olarak rivayet edilirken bazı rüya tabirlerine göre rüyada diş çektirmek bu yorumun tam tersi şekilde de yapılır ve rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağı ve hayırlı gelişmeler yaşayacağı muştusuna da yer verilmiştir.

Rüyada çürük diş çektirmek, rüya gören kişinin canının sıkılmasına neden olacak bazı sorunların meydana geleceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, kendini çok halsiz ve mutsuz hissedeceğine delalet eder. Yaşam enerjisinin azalmasına, kişinin kendinde elini kolunu kaldıracak gücü dahi bulamamasına alamet eder. Kişinin depresyon haline girebileceğine de delalet eder. Rüyayı gören kişinin sevdiği kişilerle biraz kafa dinlemesinde yarar olacaktır.

Rüyada diş dökülmesini görmek ise hayra yorumlanır. Kişinin sağlıklı ve kaliteli bir yaşam süreceğini göstermekle birlikte kişinin uzun yıllar boyu sağlık problemiyle karşılaşmayacağı şeklinde de yorumlanır. Kişinin sağlık problemi varsa bu sorunun kısa sürede ortadan kalkacağının belirtisi de olabilir.

Rüyada diş görmek kişinin çok kuvvetli ve dirayetli vücudun olduğuna işaret eder. Bunun yanında iyi beslenmesine ve sağlığına dikkat etmesine rağmen rüya gören kişinin orta ve uzun süreli bir hastalık ya da ağır ve yorucu bir sürece gireceğinin de uyarısı niteliğindedir.

Yorum Yap