Rüyada Denizde Boğulmak

Yorum Yok -

Rüyada denizde boğulmak, rüyayı gören kişinin çok iyi bir insan olmasına rağmen düşünmeden yapacağı bir takım yanlışlar sebebiyle kötü yola düşeceğine ve kendisini hiç beklemediği bir hal içerisinde bulacağına delalettir. Rüya sahibi en yakın zamanda kendisine çeki düzen vermezse eğer ciddi manada sıkıntıya düşeceğine ve ailesiyle bağlarının kopacağına işaret etmektedir. Rüyada denizde boğulmak aynı zamanda rüya sahibinin şehit düşeceğine de delalet olabilir.

Rüyada denizde boğulan birini görmek, rüyayı gören kişinin bütün sıkıntılara sırt çevirdiğine, hayatındaki sorunların hiç birini umursamadığına, sürekli kendisini önemsediğine, zevkine sefasına düşkün olduğuna, dünyevi zevklere dalıp ahreti tamamen boş verdiğine işarettir.

Rüyada denizde boğulan birini kurtarmak, rüyayı gören kimsenin uzun yıllardır kurduğu bir hayalinin gerçekleşeceğine, istediği şeylerin tek tek olacağına, çalışma hayatında üstün başarılar elde etmeye, bu başarılar sayesinde makam mevki sahibi olmaya, büyük maddi kazançlar elde etmeye, kendini kültürel açıdan geliştirmeye, ilim ve sanat açısından çok fazla bilgi edinmeye ve insanlar tarafından çok güvenilen ve sevilen bir kimse olmaya delalettir.

Rüyada denizde kaybolmak, rüyayı gören kimsenin yaşadığı bazı sağlık problemlerinin artık kendisini tüketeceğine, ecelinin yaklaştığına ve büyük sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada denizde boğulmaktan kurtulmak, rüyayı gören kişinin uzun süredir yaşadığı yalnızlığı sonlandıracak akıllı, nazik, çalışkan bir kimse ile hayırlı bir yola gireceğine işaret etmektedir.

Yorum Yap