Rüyada Dinlenmek

Yorum Yok -

Rüyada dinlenmek, rüya sahibinin davranışlarında meydana gelecek olan değişime delalettir. Uzun zamandır kendi bildiğini yapan, büyüklerinin önerilerine kulak asmayan ve umursamaz tavırlar sergileyen kişi, başına gelen olumsuz bir durum nedeniyle bu tavrına bir son verir. İş yerinde umursamaz davranışları nedeniyle başına gelen olay, artık kendine çeki düzen vermesi için bir işaret olur.

Rüyasında dinlendiğini gören kişi hırçın ve aksi tavırlarını bir kenara bırakarak uysal bir yapıya bürünür. Kötü alışkanlıklarını ve davranışlarını bırakmaya başlayan kişi, aile büyüklerinin de desteğini alarak yaşantısını değiştirme yolunda adım atar. Zaman içerisinde hayatında olumlu gelişmeler yaşanmaya başlar ve artık kendisi için yeni bir sayfa açmaya karar verir.

Rüyada yatarak dinlenmek, meydana gelecek olan sinirlendirici bir olayın işaretçisidir. Rüya sahibi yakın zamanda çok fazla kızmasına neden olacak bir olayla karşı karşıya kalır. Bu olay karşısında sinirlenir, öfkeye bürünür, ancak bu rüya kızgınlığının çabuk geçeceğinin göstergesidir. Aile içerisinde yaşanan bir tartışma ya da iş yerinde meydana gelen bir olay kızgınlık sebebi olabilir. Hatta bu nedenle kişinin ailesiyle de kısa süre arası açık kalabilir.

Rüyada çimlere uzanmak, bir süredir yaşanılan kargaşalı hayattan sıyrılmak anlamına gelir. Rüyasında çimlere uzandığını ve gökyüzünü izlediğini gören kişi, hayatında yeni gelişmeler yaşar ve artık kaostan kurtulur. Bazen bu rüya ev değişikliğinin de habercisi olabilir. Rüya sahibi yeni eviyle birlikte ferahlığa erer.

Yorum Yap