Rüyada Dokunulmak

Yorum Yok -

Rüyada dokunulmak; kişinin kendini güvende hissetme ihtiyacından kaynaklanan duygu durumları ile değerlendirilir. Sevgi ve ilgi görmek, beğenilmek gibi insanın temel ihtiyaçlarının biraz daha yoğunlaşmış olduğu kişilerin beklentilerine gösterge olan rüya yalnızlık duygusunun ağır basması ve net kararlar vermekte zorlanmaya işaret eder.

Rüyada dokunulmak ucu esnek bir konu olduğu için birçok şekilde yorumlanabilir. Rüyadaki dokunulmanın şiddeti, şekli, kim tarafından, nerede, üzerindeki giysinin rengi gibi detaylar doğru bir yorum yapılabilmesi için ön plana çıkar. Rüyanızın doğru tespiti için hatırlayabildiğiniz tüm detayların anlamlarına bakmanız ve kendi durumunuza göre tabirleri birleştirmeniz tavsiye edilir.

Uzun zamandır canınızı sıkan bir konuda yakın bir dostunuzdan ya da sevdiğiniz birinden ilgi ve destek göreceğinize, size bir psikolog gibi yaklaşan kişiye içinizi döküp rahatlayacağınıza yorumlanır. Bir çocuğun size sevgiyle dokunması incinmiş kalbinize, şefkat isteğinize ve bu rüya ile feraha çıkılacağına tabir edilir.

Rüyada sertçe dokunulmak, dürtülmek, kaba el şakaları yapıldığını görmek; hoşlanmadığınız tavırları olan biri ile münakaşa edeceğinize, kaba ve münasebetsiz birine, size gizli bir garezi olan ikiyüzlü dostunuzun sizi incitmek istediğine işaret sayılır.

Rüya okşanmak veya rüyada hafifçe dokunulmak; dokunan kişinin sizin hayatınızdaki yerine bağlı olarak önem derecesinin artmasına, arada kurulacak duygusal bağa, zor zamanlarında yanınızda olacak ve sıkıntılarınızı hafifletecek yakınlara yorulur.

Yorum Yap